ANDRZEJKOWE SZALEŃSTWO!

29.11.2018 r., czyli w wigilię świętego Andrzeja, najmłodsi milusińscy naszej szkoły rozpoczęli zabawę andrzejkową pełną magii i wróżb. Jak przystało na tradycje, każdy chciał sobie powróżyć i poznać, jaką przyszłość szykuje dla niego łaskawy los.

 Licznym wróżbom towarzyszyła wyśmienita zabawa i dobry humor. Moc atrakcji przyczyniła się do niepowtarzalności tego spotkania. Dzieciaki nie miały czasu na nudę, bo ciągle czyhały na nie nowe niespodzianki. Zabawa urozmaicona była doskonałą muzyką oraz efektami specjalnymi w postaci laserowych świateł i dymu. Każdy uczestnik dostał również fluorescencyjną opaskę, która świeciła w blasku laserów.

Rodzice przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek, za co bardzo dziękujemy.

Nad przebiegiem całej zabawy czuwała pani Ewelina Trubacz z pomocą wychowawców klas 0-III.

  

   

 Kiedy Maluchy udały się do domów, na parkiet ruszyły starsze dzieci. W trakcie zabawy można było odwiedzić salon wróżb i dowiedzieć się, co szykuje dla nas los w najbliższym czasie. Dziewczęta z klas V-VII przygotowały mnóstwo zabaw (m.in. słomki miłości, serce z imieniem przyszłej żony lub męża, magiczne kubeczki, babeczki z przepowiednią, lanie wosku, niezatapialna przyjaźń i wiele innych). Pomogły im opiekunki Samorządu Uczniowskiego- panie Ewa Stańkowska, Agnieszka Szpejda i Edyta Tarajko.

Kiedy ciekawość została zaspokojona, można było poszaleć przy dźwiękach skocznej muzyki. Nikt nie podpierał ścian!

Za poczęstunek dziękujemy rodzicom.