„Z LOTU PTAKA” DLA NIEPODLEGŁEJ

  • Drukuj

W związku ze zbliżającą się 100. Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza szkoła dumnie włączyła się w działania związane z upamiętnieniem tak ważnej dla każdego Polaka rocznicy.

 31 października, korzystając z ładnej aury, 100 - osobowa reprezentacja szkoły składająca się z przedszkolaków, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zmierzyła się z dystansem 100 m, przekazując sobie flagę Polski. Bieg rozpoczął dyrektor szkoły - pan Piotr Janiuk. Sztafeta 100x100 m w sumie pokonała 10 km w bardzo dobrym czasie - 54 minuty i 59 sekund.

Wszyscy spisali się na medal!

Po zasłużonym biegu uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i wspólnie odśpiewano hymn narodowy.

Tego samego dnia, dzięki uprzejmości Pana Mirosława Wieleby, wspólnie wykonaliśmy zdjęcie „z lotu ptaka” dla Niepodległej. Dodatkowo powstał piękny filmik, za który bardzo serdecznie dziękujemy i zachęcamy do oglądania.[tutaj]

Niewątpliwie taka forma spędzenia czasu była wspaniałą lekcją patriotyzmu.

Inicjatorką akcji była pani Agnieszka Szpejda.

 

Serdeczne podziękowania dla: dyrektora szkoły - pana Piotra Janiuka, pana Mirosława Wieleby, Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Jolanty Harmaty i pana Grzegorza Grzywaczewskiego – właściciela Składnicy Sportowej w Chełmie.