ŚPIEWAMY PO ANGIELSKU! VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

18.10.2018r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi, pod patronatem medialnym Nowego Tygodnia, odbył się po raz szósty Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej.

 Nasi uczniowie zaprezentowali swoje utwory na bardzo wysokim poziomie, uzyskali świetne wyniki oraz zdobyli uznanie jury. Wśród najlepszych solistów w kategorii szkoły podstawowe kl. I-III znalazła się Zuzanna Biziorek, która pięknie wykonała piosenkę "On my bike", uzyskując III miejsce. W kategorii zespoły/duety kl. I-III nasz zespół w składzie: Oliwia Najdek, Maja Rozwód i Szymon Pawliczuk wspaniale zaprezentowali się w piosence"It's a windy day" i wyśpiewali zaszczytne II miejsce w konkursie.

W kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII naszym reprezentantem był Wiktor Najdek, który rewelacyjnie zinterpretował utwór „All of me” oraz duet Julia Bajko i Przemek Trubacz, którzy wspaniale poradzili sobie z piosenką „Little do you know”. 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za piękne występy oraz gratulujemy sukcesów! Uczniów do konkursu przygotowała pani Ewa Radzięciak –Kowalczuk.