23 czerwca w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Zmęczeni codziennymi obowiązkami dokonaliśmy wielkiego podsumowania naszej całorocznej pracy. Zasłużeni uczniowie, a także ich rodzice otrzymali z rąk pana Dyrektora Piotra Janiuka nagrody, listy gratulacyjne i podziękowania.
Klasa I
Anna Jachimczak
Szymon Rejman
Zuzanna Biziorek
Klasa II
Justyna Hulkiewicz
Karolina Pawliczuk
Błażej Szkamruk
Małgorzata Kutniewska
Klasa III
Hubert Roman
Oliwia Kowalczuk
Julia Pawliczuk
Magdalena Koszelna
Elena Szostak
Maciej Korpul
Amelia Nitrepska
Weronika Parmonik
Michalina Jonaszek
Natalia Szkamruk
Klasa IV
Julia Sieńko
Damian Kozyra
Jakub Tomaszewski
Agata Pawliczuk
Klasa V
Klaudia Jachimczak
Angelika Jołtuch
Oliwia Hałaj
Klasa VI
Patrycja Bednarska
Piotr Wieleba
Michał Koszelny
Tobiasz Rykała
Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:
Marcelina Turkiewicz kl. I
Hubert Roman kl. III
Wyróżnieni za ilość przeczytanych książek to:
Karol Bajko kl. II
Julia Rogalska kl. II
Błażej Szkamruk kl. II
Justyna Hulkiewicz kl. II
Karolina Pawliczuk kl. II
Mateusz Siarkowski kl. II
Amelia Nitrepska kl. III
Zuzanna Szymańska kl. III
Julia Sieńko kl. IV
Agata Pawliczuk kl. IV
Angelika Jołtuch kl. V
Patrycja Bednarska kl. VI
Sebastian Kubina kl. VI
Justyna Bondaruk kl. VI.
Nagrody za reprezentowanie szkoły w konkursach trafiły do następujących uczniów:
Julia Sieńko kl. IV
Piotr Wieleba kl. VI.
Nagrody za aktywną pracę w Zarządzie Samorządu Uczniowskiego otrzymały:
Angelika Jołtuch kl. V
Patrycja Bednarska kl. VI
Paulina Gajewska kl. VI.
Za aktywną pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu nagrodzono następujących uczniów:
Oliwia Hałaj kl. V
Angelika Jołtuch kl. V
Paulina Rozwód kl. V
Paulina Gajewska kl. VI
Agata Pawliczuk kl. IV
Weronika Staniuk kl. V
Nikola Bajko kl. V
Klaudia Jachimczak kl. V.
Podziękowania za wielkie zaangażowanie w życie naszej placówki trafiły do Rodziców: Katarzyny Bajko, Ewy Sitarz, Ireny Pawliczuk, Marzeny Rejman, Agnieszki Adamczuk, Moniki Okoń, Renaty Bednarskiej, Anny Staniuk, Jolanty Harmata, Justyna Gajewska, Marty Jonaszek, Iwony Chojarskiej, Kamili Nitrepskiej, Tomasza Rykały, Edyty Mróz, Małgorzaty Gryniuk, Pauli Panasiuk, Katarzyny Lisowskiej, Małgorzaty Sieńko.
Dziękujemy za wszelką pomoc!
Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy III pod kierunkiem pani Eweliny Trubacz.